Mam dziewiętnaście lat i niepotrzebna mi osobowość, ponieważ mam charakter.

Urodziny. To taki strasznie dziwny dzień.

I dziś to jest strasznie paradoksalne, bo wiele osób mnie niesamowicie miło zaskoczyło, a kończę ten dzień w bardzo jakimś podłym humorze. I może nie pisałabym tu o tym gdybym miała możliwość swoje urodziny dziś świętować jakkolwiek bądź inaczej niż siedząc samej w środku nocy i rozmyślając o nie wiadomo czym i nie wiadomo po co… ale jak jest każdy widzi.

 

To takie wszystko oczywiste, takie banalne problemy, takie ogólne. Czemu po prostu jest inaczej niż powinno?  Bo powinno.

 

‚Możemy tylko patrzeć przez kratę, jak małe, porośnięte sierścią zło bawi się razem ze wszystkimi na trzepaku, pokazuje fuck you do Boga, ma kolekcję plastikowych pistoletów, wkłada ręce do spodni. Za kratą mieszka zło słodkie i dobre, plączące się koło nóg, domalowujące przechodniom wąsy. Tego nie da się stąd ukraść, małe zło ucieka przed nami na skrzypiącym rowerze, pokazując fuck you, pokazując zepsute zęby, małe zło chowa się w maleńkiej studzience, do której nie mieszczą się nasze wielkie, coraz większe ręce. My musimy korzystać z dużego zła, z prawdziwego zła dla dorosłych, pić alkohol, dotykać mężczyzn, palić papierosy.’

 

 ‚Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje.’

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: